پنجشنبه, 15 خرداد 1399

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با كمترين حق بيمه        

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 

    اخبار


افشاي كلاهبرداري‌هاي خواستگارقلابي در ملاقات 2 نامزد 01/09/1389

كلاهبردار سابقه‌دار براي فريب دختران دم بخت به آنها وعده ازدواج مي‌داد و سپس به بهانه خريد مسكن ميليون‌ها تومان از آنها كلاهبرداري مي‌كرد

بعد از ظهر يازدهم آبان ماه، مأموران گشت كلانتري 127 نارمك هنگام گشتزني در خيابان گلستان متوجه درگيري 2 زن جوان با مردي شدند كه قصد فرار از دست آنها را داشت.با انتقال اين سه نفر به كلانتري و شكايت زنان جوان، پرونده اين درگيري در اختيار قاضي ولي‌زاده، بازپرس شعبه ششم دادسراي ناحيه 4 تهران، قرار گرفت و با دستور او تيمي از كارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ به بازجويي از شاكيان و متهم پرونده پرداختند.

كلاهبرداري به بهانه ازدواج

«سعيد از سادگي ما سوءاستفاده كرد و با بهانه پيش‌فروش مسكن ميليون‌ها تومان از هر دو نفر ما كلاهبرداري كرده است»؛ اين نخستين ادعاهاي پروانه يكي از 2 زن جوان بود كه مدعي بود اين مرد وي و شاكي ديگر را به بهانه ازدواج فريب داده و از آنها كلاهبرداري كرده است.

وي در بازجويي‌ها به كارآگاهان گفت: 5 ماه قبل در محل كارم با سعيد آشنا شدم. او خودش را طراح نقشه ساختماني معرفي مي‌كرد و با ابراز علاقه به من مي‌گفت قصد دارد زندگي جديدي را با من شروع كند، به اين ترتيب بود كه به او اعتماد زيادي پيدا كردم تا جايي كه وقتي مدتي بعد او پيشنهاد ازدواج داد به پيشنهاد او جواب مثبت دادم.

يك ماه از آشنايي من و سعيد گذشته بود كه يك روز او ادعا كرد شركتي كه به‌عنوان طراح نقشه ساختماني با آنها همكاري مي‌كند، در حال پيش‌فروش چند واحد مسكوني است و او مي‌تواند يكي از اين واحدها را با پرداخت 5ميليون تومان براي من پيش خريد كند. من كه فكر مي‌كردم يك فرصت طلايي براي خريد خانه پيش‌رويم قرار گرفته است، بدون تحقيق و پرس و جو، 5 ميليون تومان به او دادم تا برايم يك واحد مسكوني بخرد.

تعقيب براي كشف راز

2 ماه از زمان تحويل پول‌ها گذشته بود كه زن جوان با امروز و فردا كردن‌هاي سعيد و ادعاهاي او درباره اينكه پيش‌فروش خانه‌ها به تاخير افتاده است، به او مشكوك شد و تصميم گرفت تا او را تعقيب كند. پروانه درباره اين موضوع مي‌گويد: درحالي‌كه به حرف‌هاي سعيد كه مدعي بود در شركت مشكلي پيش آمده و علت تاخير در پيش فروش هم همين است مشكوك شده بودم، احتمال دادم كه او يك كلاهبردار است، بنابراين يك روز كه به محل كارم آمد و از من خواست براي انجام كاري ضروري خودرويم را براي چندساعت به او قرض بدهم، بعد از دادن خودرويم به تعقيب او پرداختم.

زن جوان ادامه داد: او به محل خلوتي رفت و در آنجا زن جواني را سوار خودرويم كرد. با ديدن اين صحنه شوكه شده بودم و تصميم گرفتم خانه اين دختر جوان را پيدا كنم تا بفهمم كه او چه رابطه‌اي با همسر آينده‌ام دارد و براي همين وقتي كه او از سعيد جدا شد، او را تا خانه‌شان تعقيب كردم و توانستم نشاني خانه‌اش را پيدا كنم.

بعد از آن به سراغش رفتم و وقتي از او درباره رابطه‌اش با سعيد پرسيدم، او گفت با سعيد نامزد است و قرار است با يكديگر ازدواج كنند. با شنيدن اين حرف‌ها، موضوع نامزديم با سعيد را برايش توضيح دادم و در آن زمان متوجه شدم او نه تنها درباره ازدواج به هر دوي ما دروغ گفته، بلكه از هردوي ما به يك شيوه كلاهبرداري كرده است.

كلاهبردار در دام 2 نامزد

طولي نكشيد كه سعيد از ماجراي ملاقات اين دو زن جوان و افشاي دروغ‌هايش با خبر شد و بنابراين يكباره ناپديد شد اما 2 زن جوان تصميم گرفته بودند هر طوري شده پول‌هايشان را از او پس‌بگيرند؛ اين موقعيت هم هنگامي فراهم شد كه پروانه، به‌صورت اتفاقي سعيد را در حال عبور از خيابان نارمك ديد و به سرعت ماجرا را به مالباخته ديگر كه پروين نام داشت اطلاع داد و از او خواست هر چه زودتر خودش را به آنجا برساند.

از اينجاي ماجرا را پروين براي كارآگاهان تعريف مي‌كند و مي‌گويد: سعيد به بهانه سرمايه‌گذاري مسكن از من 4 ميليون تومان گرفته بود و به همين خاطر وقتي كه پروانه تماس گرفت و ماجرا را گفت خودم را به سرعت به آنجا رساندم و با سعيد درگير شديم كه ماموران با حضور در محل، هر سه نفر ما را به كلانتري انتقال دادند.

شگرد اختصاصي

با ادعاهاي زنان جوان، تحقيقات درباره سوابق سعيد آغاز شد و خيلي زود مشخص شد او يك تبهكار سابقه دار است كه در سال‌هاي77، 79 و 84 به اتهام كلاهبرداري روانه زندان شده است كه 2 مورد از سوابق وي، مربوط به كلاهبرداري از زنان جوان با وعده ازدواج بود كه نشان‌مي‌داد اين شگرد اختصاصي وي براي كلاهبرداري است.

شاكيان بيايند

سرهنگ كارآگاه رضا مؤذن، رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام خبر دستگيري اين متهم گفت: بازپرس پرونده دستور انتشار تصوير بدون پوشش چهره متهم را صادر كرده است و ديگر شاكيان احتمالي مي‌توانند درصورت شناسايي متهم براي شكايت به پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ و يا شعبه ششم بازپرسي دادسراي ناحيه 4 تهران مراجعه كنند و مطمئن باشند هويت و اظهارات‌شان درباره اين پرونده كاملا محرمانه خواهد ماند.

وي افزود: افرادي هم كه از ديگر جرايم احتمالي اين متهم اطلاعاتي دارند، مي‌توانند اطلاعات خود را به‌صورت تلفني در اختيار كارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران‌بزرگ قرار دهند.