پنجشنبه, 15 خرداد 1399

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با كمترين حق بيمه        

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 

    اخبار


نقشه خواستگار جوان براي انتقام‌جويي اينترنتي 01/09/1389

جوان انتقام‌جو وقتي از دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنيد، كيف او را دزديد تا با انتشار عكس‌هاي خصوصي او در اينترنت نقشه انتقام‌جويي خود را عملي كند.

صبح نخستين روز شهريور امسال دختر جواني به كلانتري 123 تهران رفت و از سرقت كيفش توسط يك سارق ناشناس خبر داد. او به ماموران گفت: حوالي ميدان نياوران داخل ماشينم نشسته بودم كه ناگهان مرد ناشناسي كه صورتش معلوم نبود در ماشين را باز كرد و بعد از برداشتن كيف‌دستي‌ام از روي صندلي، پا به فرار گذاشت.

داخل كيفم جز مقداري پول و مدارك، گوشي تلفن همراهم نيز وجود داشت اما تا خواستم از ماشين پياده شوم و از مردم كمك بخواهم سارق ناشناس ناپديد شده بود. با اين شكايت، پرونده در اختيار پايگاه يكم پليس آگاهي تهران قرار گرفت و تحقيقات اوليه براي پيدا كردن ردي از سارق كيف‌قاپ شروع شد اما هنوز چند روز از اين ماجرا نگذشته بود كه شاكي نزد ماموران رفت و خبر از پيدا شدن كيفش داد.

او گفت: صبح امروز وقتي زنگ خانه‌مان به صدا درآمد، در را باز كردم و در كمال ناباوري كيفم را ديدم كه پشت در رها شده بود. داخل كيفم گوشي تلفن همراه و مداركم وجود داشتند و به همين دليل آمده‌ام تا شكايتم را پس بگيرم.

نقشه شوم

گرچه دختر جوان از پيدا شدن كيفش خوشحال بود اما اين پايان ماجرا نبود؛ چراكه چند روز بعد اتفاق عجيبي افتاد. دختر شاكي كه براي سومين بار نزد ماموران پليس رفته بود درحالي‌كه كاملا عصباني به‌نظر مي‌رسيد، گفت: روز گذشته يكي از دوستانم با من تماس گرفت و از اينكه عكس‌هاي خصوصي‌ام را در يك سايت اينترنتي منتشر كرده بودم، اظهار تعجب كرد.

من كه از شنيدن حرف‌هاي دوستم حسابي جا خورده بودم، بلافاصله وارد اينترنت شدم و در كمال ناباوري ديدم كه فرد ناشناسي به اسم من صفحه‌اي در اين سايت باز كرده و همه عكس‌هاي خصوصي و خانوادگي‌ام را به‌همراه نشاني و شماره تلفنم در اين صفحه منتشر كرده و نسبت‌هاي غيراخلاقي‌اي به من داده است. وقتي خوب دقت كردم فهميدم كه تمامي عكس‌ها از داخل گوشي تلفن همراهم كه سرقت شده بود خارج شده‌اند و مطمئنم فردي كه كيف‌دستي‌ام را سرقت كرده بعد از كپي كردن عكس‌ها از حافظه گوشي، آنها را در اينترنت منتشر كرده است.

خواستگار انتقام‌جو

بعد از اظهارات دختر جوان از آنجا كه احتمال مي‌رفت سارق با انگيزه انتقام‌جويي دست به انتشار عكس‌هاي خصوصي شاكي زده باشد، ماموران به پرس‌وجو از او پرداختند و وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا به كسي مظنون هستي؟ جواب داد: چندي پيش يكي از اقواممان از من خواستگاري كرد ولي با توجه به شناختي كه از او داشتم به وي پاسخ منفي دادم.

براي همين فكر مي‌كنم كه او از من كينه به دل گرفته و دست به اين كار زده است. با اطلاعاتي كه از خواستگار شاكي به دست آمده بود، ماموران اين جوان 22ساله را دستگير و به پايگاه يكم آگاهي تهران منتقل كردند.

گرچه او مدعي بود در سرقت كيف دختر جوان نقشي نداشته است اما با كشف مقداري از لوازم به سرقت رفته شاكي در خانه‌اش، لب به اعتراف گشود و گفت: پس از شنيدن جواب منفي از سوي دختر مورد علاقه‌ام تصميم گرفتم از او انتقام بگيرم. براي همين چند روزي او را تعقيب كردم و نقشه سرقت كيفش و انتشار عكس‌ها در اينترنت و سايت اينترنتي را عملي كردم.
سرهنگ علي اكبرپور، رئيس پايگاه يكم پليس آگاهي تهران، با بيان اين خبر گفت: بعد از اعترافات متهم براي او قرار قانوني صادر شده و پرونده در اختيار مقام قضايي قرار گرفت.