پنجشنبه, 15 خرداد 1399

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با كمترين حق بيمه        

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 

    اخبار


تقاضاي اعدام براي عاملان قتل تاجر برنج و خانواده‌اش 01/09/1389

دادستان شهرستان بابل با صدور كيفرخواست براي عاملان قتل تاجر برنج و خانواده اش آنها را در اتهام چهار فقره قتل و سرقت مجرم شناخت.
به گزارش خبرنگار ما، رسيدگي به اين پرونده از صبح شنبه – هشتم آبان – همزمان با كشف جسد تاجر برنج و خانواده‌اش در خانه ويلايي در دستور كار تيم جنايي بابل قرار گرفت. كارآگاهان پس از ورود به ويلا در سرويس بهداشتي داخل حياط در حالي با پيكر بي‌جان مرتضي توكلي – صاحبخانه – روبه‌رو شدند كه دهانش با چسب نواري و دست و پاهايش با سيم برق بسته شده بود و جسد عليرضا – 11ساله – نيز روي تختخواب، معصومه – 34 ساله – در طبقه سوم و عسل – 7 ساله – در حمام كشف شد.تيم جنايي در جريان تجسس‌هاي خود به دايي و خواهرزاده‌اي كه در خانه قربانيان به عنوان بنا مشغول كار بودند، مشكوك شده و آنها را دستگير كردند.«ابراهيم» و «مرتضي» در بازجويي‌هاي مقدماتي منكر هرگونه جرمي شدند اما در ادامه لب به اعتراف گشوده و اظهار داشتند: «روز حادثه پس از ورود به خانه ويلايي با دسته كلنگ چند ضربه به سر مرد صاحبخانه زده و او را به دستشويي داخل حياط برديم. بعد هم دست و پا و دهانش را بسته و با سيم برق خفه اش كرديم. سپس به آرامي وارد اتاق خواب شده و معصومه را در خواب كشتيم. همان لحظه سراغ بچه‌ها در طبقه دوم رفته و آنها را هم از پا درآورديم.»دو متهم پس از اين اعترافات، به محل جنايت منتقل شده و صحنه قتل را بازسازي كردند.قاضي محمد جعفري – دادستان عمومي و انقلاب بابل – ديروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما از صدور كيفرخواست براي دو مرد جنايتكار خبر داد و گفت: با توجه به حساسيت اين پرونده، رسيدگي قضايي به آن در خارج از نوبت صورت گرفت. با توجه به اعترافات متهمان، بازسازي صحنه قتل و شكايت اولياي دم، «مرتضي» و «ابراهيم» مجرم شناخته شدند.وي افزود: براي دو مرد تبهكار به اتهام مباشرت در چهار فقره قتل و سرقت كيفرخواست صادر شد و پرونده براي محاكمه به دادگاه كيفري استان مازندران فرستاده شد.